BetSofa Kasuno Bonusy w Polsce

Coraz więcej polskich fanów hazardu wybiera kasyno BetSofa jako główną platformę do gamblingu. Doskonały interfejs, duży wybór slotów, automatów do gry, zakłady sportowe, gry z krupierami na żywo — wszystko to sprawia niesamowite wrażenie. Program bonusowy jest również jedną z najbardziej atrakcyjnych funkcji BetSofa Polska. Powiemy ci więcej na ten temat.

BetSofa bonus powitalny

Bonus w BetSofa – Jakie są rodzaje bonusów?

BetSofa oferuje użytkownikom szeroką gamę bonusów. Jest to tradycyjny bonus powitalny, freebet, darmowe spiny. BetSofa zapewnia również graczom opcję zwrotu gotówki Cashback. Rozważmy kolejno wszystkie rodzaje bonusów. 

BetSofa bonus powitalny: 5000 zl + do 211 FS!

Rejestracja z bonusem to zawsze miło. Aby otrzymać BetSofa bonus powitalny, każdy gracz musi dokonać swojej pierwszej wpłaty. Aby to zrobić kliknij przycisk „Szybki Depozyt” lub “Depozyt”. Znajduje się on po prawej stronie. Dalej trzeba wybrać metodę wpłaty i odpowiedni bonus. Otrzymasz 111% od depozytu oraz 211 free spinów. 

Powitalny BetSofa bonus musi zostać odegrany przez gracza co najmniej 35 razy w ciągu 30 dni. Tylko w taki sposób może zostać zamieniony na prawdziwą forsę. Gracz ma do dyspozycji tylko jeden z bonusów powitalnych. Jeśli wybrano bonus powitalny kasyna, bonus bukmacherski staje się niedostępny i odwrotnie.

Logowanie

Bonus bez depozytu (Co to jest bonus od depozytu?)

Betsofa sports bonus

BetSofa bonus bez depozytu za rejestrację jest przyznawany jako możliwość darmowego zakładu. Z reguły, aby otrzymać premię, wystarczy zarejestrować i zidentyfikować swoją osobę. Więc możesz zacząć grać bez posiadania początkowej puli. Jeśli przegrasz, nic nie tracisz bo masz BetSofa bonus bez depozytu. Aby jednak wypłacić wygrane z konta, gracz będzie musiał spełnić szereg warunków. Po pierwsze, wypłata będzie możliwa dopiero po doładowaniu konta. Po drugie, aby wypłacić środki bonusowe, musisz odegrać ich za prawdziwe pieniądze.

BetSofa Bonus 100% + Free bet

Aby skorzystać z BetSofa bonus Free Bet, gracz musi wybrać Welcomefreebet lub cryptofreebet podczas dokonywania pierwszej wpłaty. Jeśli zrobisz to za pomocą Kryptowaluty, otrzymasz też Free Bet w wysokości 150%i od pierwszego depozytu. W ramach tej oferty możesz korzystać tylko z pojedynczych i ekspresowych zakładów. Następnie, aby skorzystać z bonusu, kliknij na jego sumę. Po kliknięciu musisz potwierdzić zakład, klikając „Postaw”. 

Logowanie

 

 

BetSofa Darmowych spinów

BetSofa bonusy  w jakości darmowych spinów w kasynie BetSofa — to jedne z najbardziej lubianych bonusów wśród wielbicieli gier hazardowych. Chociaż darmowe spiny można odebrać jako samodzielne bonusy, można je również powiązać z bonusami depozytowymi. Niezależnie od tego, czy odbierzesz je podczas rejestracji w nowym kasynie online, czy po prostu chcesz ulepszyć rozgrywkę na swoich ulubionych automatach online, tу bonusy dają’ wiele przyjemności. 

BetSofa bonus 211 FS to właśnie dodatek gdy otrzymujesz swój pierwszy “powitalny”. Po tym, jak gracz zażąda bonusu powitalnego i dokona pomyślnego depozytu, otrzyma pulę darmowych spinów w slocie Starburst, jednak najpierw trzeba je aktywować za pomocą kodu promocyjnego.

Aby otrzymać wszystkie 211 darmowych spinów dla gry online Starburst, gracz musi:

  • Korzystać z Betsofa przez 6 dni.
  • Jeśli pominiesz jeden dzień, bonus wygaśnie.
  • Każdego dnia gracz otrzyma 20 spinów
  • Szóstego dnia gracz będzie miał szansę na zdobycie 11 lub 211 darmowych spinów. 

Aby otrzymać darmowe spiny, musisz uruchomić grę Starburst i skorzystać ze specjalnej funkcji widżetu. BetSofa bonusy “darmowe spiny” są ważne przez 7 dni od ich przyznania.

BetSofa Darmowych spinów

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Gracz może mieć na koncie kilka bonusówbonus powitalny, bonus bez depozytu. Wszystkie z nich będą rozliczane jeden po drugim w kolejności ich otrzymania. Gracz nie może jednocześnie wykorzystywać kilku bonusów. 

Wypłata pieniędzy, zdobytych dzięki bonusu, jest możliwa tylko wtedy, gdy suma na koncie głównym jest wyższa niż suma bonusu. Gracz może wypłacić część środków jeśli cała kwota depozytu została odegrana co najmniej 3 razy. Możesz zrezygnować z bonusu przed rozpoczęciem gry online lub nawet po postawieniu zakładu na środki bonusowe.Jeśli jednak zrobisz to po zaakceptowaniu bonusu i postawieniu zakładu, każda wygrana suma zostanie pobrana z konta głównego. Aby anulować bonus, przejdź do „Moje konto” i wybierz dostępny BetSofa bonus.

Dla rozpoczęcia wypłaty środków, w prawym górnym rogu strony kliknij przycisk Wypłać. Zostaniesz poproszony o wybranie metody wypłaty. Transakcje dokonują się tylko na konto, z którego środki zostały pierwotnie przelane na konto klienta Betsofa. Ponadto, jeśli zdecydowałeś się wypłacić środki na kartę, będziesz musiał zarejestrować ją. Możesz także wypłacić środki do e-portmonetki. Wypełnij odpowiednie pola i kliknij „Kontynuuj”.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania BetSofa Polska lub potrzebujesz konsultacji, zawsze możesz skontaktować się z pomocą techniczną. Menedżerowie kasyna pomogą nie tylko w kwestiach technicznych.

Logowanie